En İyi 10 Android Tablet

Hangi Tablet En İyi

Arkadaşlar bugün sizler için Tecradar tarafından düzenlenen en iyi 10 android tablet sıralamasını sunacağız. Tabi ki bu sıralama her geçen gün gelişen teknolojinin çıkarmış olduğu birbirinden üstün yeni tabletler ile değişmeye devam edecekte olsa sizlere şuan ki en iyileri sunmak isteriz.


10. Archos 80 Titanium

Archos 80 Titanium

8" boyutunda tasarımı ile dikkatimizi çeken bir tablet. Pil ve Kamera özellikler bakımından zayıf bir cihaz olsa da Arcos tarafından geliştirilen bu cihaz performans ve fiyat bakımından 10. sıramızda yer alıyor.

9. Nook HD +

Nook HD +

9" bir ekrana sahip olan cihazımız Arcos modeline yakın özelliklere sahip olsada HD medya desteği ile ondan bir adım öne çıkmayı başardı ve 9. Sırada yerini aldı.

8. Amazon Kindle Fire HD

Amazon Kindle Fire HD

HD desteğini bu cihazda da gördüğümüz tabletimiz. Özellike 16GB ve 32GB dahili hafızası ile dikkatleri üzerine çekiyor. HD oyunlar da istediğiniz performansı size rahatlıkla sunacak olan tabletimiz listemizde 8. sırada yer alıyor.

7. Samsung Galaxy Tab 2 10.1

Samsung Galaxy Tab 2 10.1
10.1" ekrana sahip olan cihazımız bizlere 1024x800 ekran çözünürlüğü ile büyük ekran severler için kaliteli bir deneyim sunuyor. Zaten samsung kalitesini de ele aldığımızda özellikleri sizi pek fazla şaşırtmayacaktır. Ve listemizde 7. sırasına da ona ayırmış oluyoruz.

6. Asus FonePad

Asus FonePad

7" ekrana sahip olan tabletimizi diğer cihazlarda ayıran en büyük özellik ise 3G desteği sunması ve aynı zamanda telefon görüşmeleri yapma ve mesaj gönderip alma gibi özellikleride desteklemesi onu bir kaç adım önde tutmamıza dahi yetecek bir özellik diyebiliriz.

5. Asus Transformer Pad Infinity

Asus Trafo Pad Infinity
Asus tablet en çok dikkatimizi çeken özellik Super IPS ekranı oldu diyebiliriz. En iyi çözünürlük deneyimini sunan tabletler arasında olan cihazımız harici klavye dock ile daha kolay bir yazma deneyimi sunuyor. Ve listemizin 5.sırasına yerleşiyor.

4. Samsung Galaxy Note 8.0

Samsung Galaxy Note 8.0
Note 8.0 tableti bu sıraya nasıl koydunuz diye sorabilirsiniz ama S-Pen deneyimi ile bambaşka bir kullanım sunan cihazımız Samsung'un Ipad teknolojisini yakalama girişimleri ile gittikçe daha da iyiye gitmekte. 

3. Google Nexus 10

Google Nexus 10
Sanırım Nexus nerede kaldı diye merak edenleriniz olmuştur. 10.1" ekranı ve inç başına düşen 300 Pixel çözünürlüğü ile en iyi çözünürlükteki tablet olması başarısını gösteriyor. Android 4.3 sürümü ile güncellenen cihaz güncellemelerden ilk önce nasibini alan cihazlar arasında olmayı başarıyor hatta ilk sırada bile diyebiliriz. 

2. Sony Xperia Tablet Z

Sony Xperia Tablet Z
Şık, güçlü, ikonik - bu Sony'nin etkileyici tabletini tanımlamak için kullanılan en iyi seçilmiş kelimeler diyebiliriz sanırım. Sağlamlığı ve tasarımı ile göz kamaştıran cihazımız sunduğu performans ile de kullanıcıların aradıkları herşeyi onlara kusursuz olarak sunuyor diyebiliriz. Xperia serisi ile başlayan akıllı telefon deneyimi Xperia Z modelinin piyasaya çıkmasından sonra eşdeğer bir cihaz olan tablet modelinin çıkarılması kullanıcılar arasında ayrı bir ilgi odağı oldu diyebiliriz.

1. Google Nexus 7 (2013)

Google Nexus 7 (2013)

Yeni Nexus 7 listemizin başında yer alıyor ve arkasına aldığı Google desteği ile her geçen çok daha iyi olacağının sinyallerini vermeye devam ediyor.

Tabletimizin özellikle dikatimizi çeken kısmı ise Pil performansının listemizde yer verdiğimiz tabletlere kıyasla bizi şaşırtacak kadar iyi olması.  Tabletimizin işlemcisinden ekran kartına kadar son derece tatmin edici özellikleri olması gözünüzün arkada kalmayacağına sizi temin ediyor diyebiliriz.


0 yorum:

Yorum Gönderme