Excon Momo 20S Tablet Bilgisayar


Excon Momo 20s Tablet Teknolojisinin En Yeni Hali
10.1 inçlik boyutu 4 çekirdekli Allwinner A31s işlemicisi ve 8 çekirdekli grafik kartı ile Excon Momo 20s, tablet bilgisayar teknolojinsindeki son noktayı belirleyerek rakipsiz olduğunu kanıtladı
Üstelik tüm bu eşsiz donanıma rağmen 10.1 inç ekrana sahip ürünümüz sadece 660 gram ağırlığında ve 252*178*9.8 mm ebatlarında!

Mükemmel Görüntü Kalitesi için Excon Momo 20s

10 Noktadan dokunmatik Excon Momo 20s 10.1 inçlik boyutu ve 1280*800 yüksek çözünürlüklü IPS ekranı ile rakiplerinden çok önde!

Tabiki yüksek ekran kalitesini daha da kusursuz kılan 8 çekirdekli grafik kartını (8 Core Power VR SGX544) unutmamak gerek.

Titreşim Özelliği ile Oyunlar Çok Daha Heyecanlı
Sadece Excon Momo 20s’de bulunan titreşim özelliği ile oyunlar çok daha gerçekçi ve heyecan verici!

Excon 20s’in titreşim özelliği ile kullanım kalitenizi arttırın.

Farklı bir oyun deneyimi için Excon 20s!

Android 4.2.2 ile Teknolojinin Tüm Nimetlerinden Yararlanın!
Kendi Segmentindeki tablet bilgisayarlar arasında en yüksek donanıma sahip Excon Momo 20s, Android’in en son sürümü olan Android 4.2.2 işletim sistemine sahiptir.

Geniş Depolama Alanı
16GB dahili bellek ve 32GB MikroSd kart desteği ile 48 GB gibi dev bir depolama alanına sahip olacaksınız.

Filmleriniz, Müzikleriniz, Fotoğraflarınız, Dizileriniz, Oyunlarınız ve Uygulamalarınız için DEV bir alan yaratın! Excon Momo 20s ile tüm verileriniz her an yanınızda olacak

Çift Kameraya Sahip Excon 20s ile Her Anınız Ölümsüz!
Excon Momo 20s’de bulunan ön ve arka kameralar ile fotoğraf veya video çekerek istediğiniz anları ölümsüzleştirebilirsiniz.

Önde 0.3 Mp, arkada ise 2 Mp kamera ile isterseniz fotoğraf veya video çekebilir ya da bu kameraları herhangi sohbet uygulamasında webcam olarak kullanabilirsiniz.
Ücretsiz Görüntülü ve Yüksek Hızlı Konuşma

Msn,Skype,Facebook,Yahoo gibi uygulamalarla dünyanın neresinde olursanız olun sevdiklerinizle ücretsiz olarak görüntülü konuşmanın keyfini yaşayın

0 yorum:

Yorum Gönder