ReedPAD 4 Maxi 3G İnceleme

ReedPAD 4 Maxi 3G İnceleme

Arkadaşlar daha önceki inceleme yada yazılarımda bunu belirttim mi tam hatırlamıyorum ama yeri gelmişken söylemek isterim. Eğer yeni bir tablet alacaksanız ve bunu dışarıda kullanmak istiyorsanız arayacağınız ilk özellik 3G desteği olmalıdır.

Bugün size tanıtacağımız cihazımız ReedPAD 4 Maxi  ve bu tabletimizin en önemli özelliği ise 3G desteğini bizlere sunması. Üzerinde bulunan bir simkart yuvasına takacağınız kartınız ile internetin keyfini her yerde yaşayabilirsiniz.

SIMCARD ile 3G desteği

Simcard’ınız ile her zaman heryerde 3G hızında internete bağlanmanın tarifsiz keyfini sürün.

10.1 inch FHD ekran

Teknolojinin yeni harikası 10.1 inch Cinema Flat HD ekran ile hayat daha canlı, renkler daha parlak.

1.5. Ghz işlemci

İş, eğlence, sosyal ağlar… Mobil hayatın hızına yetişmek artık çok kolay.

Android 4.0 Ice Cream Sandwich

Android’in son sürümü olan 4.0 ICS, onbinlerce ücretsiz uygulama ile ufkunuzu açacak.

1 GB RAM & 8 GB dahili bellek

Güçlü donanım ile şık ve ergonomik tasarımın muhteşem birleşimine hayran kalacaksınız.

Grafik işlemcisi

MALI400MP OpenGL ES 2.0 GPU

Yazarın Yorumu;

Tabletimizin iyi ve kötü özelliklerinden bahsedecek olursak öncelikle iyilerden başlayalım derim. 

3G desteğini zaten yazımızın başında da belirttim. Tabletimizin işlemcisi gayet iyi diyebiliriz kullanılan işlemci Multi-Core Allwinner A10,cortex A8. CPU 1.5GHz hızına sahip ve 1 GB ram ile birleştiğinde sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Bunların yanında 8 GB dahili ve arttırılabilir hafıza desteğinin olması hafıza konusunda sıkıntı çekmeyeceğiniz anlamı geliyor. Tabletlerde benim özellikle dikkat ettiğim kısımlardan birisi ise batarya kapasitesidir. 5600mah bir bataryaya sahip olan tabletimiz ortalamaların üstünde. 

Kötü yönlerinden bahsedecek olursak,
Tabletimizin ekran boyutu 10.1" ve buna bağlı olarak bizlere 1024x600 ekran çözünürlüğü sunuyor bence biraz daha yüksek bir çözünürlük tercih edilebilirdi. Bir diğer kötü yönlerinden birisi 2MP kameraya sahip olması ki beni en çok şaşırtan bu oldu diyebilirim. Tasarım olarak da yorumlayacak olursak çok iyi sayılan bir tasarımı yok ama ideal diyebiliriz.

0 yorum:

Yorum Gönder