EXCON M80T İncelemeHızınızı düşürmeyin
1gb ram ve çift çekirdeğin hızı

EN GÜNCEL ANDROID SÜRÜMÜ M80’DE
EXCON M80 Android işletim sistemlerinin en günceli olan Android 4.2.2’ye sahiptir

1024X600 EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ VE HD EKRAN
800*480 çözünürlükteki standart ekranlı tablet bilgisayarlara göre daha yüksek görüntü kalitesi veren EXCON M80 3D desteği, Full HD ve 1024*600 yüksek çözünürlüğü ile daha kaliteli görüntü deneyimini yaşatacak!

YÜKSEK PERFORMANS İÇİN 1 GB DDR 3 RAM M80’DE
EXCON M80 yeni nesil Rockchip Rk3168 Dualcore CPU ve 1Gb DDR3 belleğe sahiptir. Kusursuz ve yüksek performans üreten donanımı ile tüm uygulamaları akıcı bir şekilde kullanmanın keyfini sürebilirsiniz.

YÜKSEK DEPOLAMA ALANI
MikroSd kart desteği ile 40 Gb'a kadar depolama alanı elde edeilirsiniz. 8Gb dahili hafızaya sahip EXCON M80 32 Gb'a kadar mikrosd kartları desteklemektedir.

ÖNDE VE ARKADA ÇİFT KAMERA
EXCON M80 'nin 2 megapiksellik arka kamerası ile fotoğraf veya video çekerek özel anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz

EXCON M80 İLE SOSYAL AĞLAR ELİNİZİN ALTINDA
Nerede olursanız olun sosyal ağlara ulaşmak için bir ” tık” yeterli! Excon M80 ile her an sosyal ağlara ulaşmanın keyfini yaşayın.

HDMI BAĞLANTISI İLE TELEVİZYONUNUZ SMART V YE DÖNÜŞTÜRMENİN KEYFİNİ YAŞAYIN
EXCON M80’de bulunan HDMI çıkışı ile tablet bilgisayarınızdaki tüm oyun,uygulama ve medya içeriğini televizyonunuzdan HD kalitesi ile izleyebilirsiniz.

2850mAH’lık GÜÇLÜ BATARYA İLE KESİNTİSİZ KULLANIM

OFİSİNİZ EXCON M80 İLE HER ZAMAN CEBİNİZDE
EXCON M80 çift çekirdekli tablet bilgisayar ile ofisiniz en hızlı haliyle her an yanınızda olacak. Word, Excel, Powerpoint, PDF ve Mail’lerinizi görüntüleyebilirken üzerlerinde istediğiniz zaman çalışmanın pratikliğini EXCON M80 

3G MODEM İLE İNTERNET HER AN YANINIZDA
EXCON M80’in 3G modem desteği ile internete dilediğiniz zaman her yerde ulaşabileceksiniz. NOT: Excon 3G modem paket içeriğine dahil değildi


0 yorum:

Yorum Gönder