EXCON Momo Mini incelemesiTablet Teknolojisinin En Yeni Hali

7.9 inçlik boyutu 4 çekirdekli Allwinner A31s işlemicisi ve 8 çekirdekli grafik kartı ile Excon Momo Mini, tablet bilgisayar teknolojinsindeki son noktayı belirleyerek rakipsiz olduğunu kanıtladı.

Üstelik tüm bu eşsiz donanıma rağmen sadece 330 gram ağırlığında ve 150*180*7,6 mm ebatlarında!

Mükemmel Görüntü Kalitesi için Excon Momo Mini

5 Noktadan dokunmatik Excon Momo Mini 7,9 inçlik ideal boyutu ve 1024*768 yüksek çözünürlüklü IPS ekranı ile rakiplerinden çok önde!

Tabiki yüksek ekran kalitesini daha da kusursuz kılan 8 çekirdekli grafik kartını (8 Core Power VR SGX544) unutmamak gerek

Android 4.2.2 ile Teknolojinin Tüm Nimetlerinden Yararlanın!

Kendi Segmentindeki tablet bilgisayarlar arasında en yüksek donanıma sahip Excon Momo Mini, Android’in en son sürümü olan Android 4.2.2 işletim sistemine sahiptir.

Yüksek Performans, Düşük Güç Tüketimi Excon Momo Mini;

Allwinner A31s Quadcore Cortex A7 işlemci ile en yüksek performansı elde ederken, düşük pil tüketimi ile uzun süreli kullanım imkanı sağlar

Geniş Depolama Alanı

16GB dahili bellek ve 32GB MikroSd kart desteği ile 48 GB gibi dev bir depolama alanına sahip olacaksınız.
Filmleriniz, Müzikleriniz, Fotoğraflarınız, Dizileriniz, Oyunlarınız ve Uygulamalarınız için DEV bir alan yaratın! Excon Momo Mini ile tüm verileriniz her an yanınızda olacak.

Çift Kameraya Sahip Excon Mini ile Her Anınız Ölümsüz!

Excon Momo Mini’de bulunan ön ve arka kameralar ile fotoğraf veya video çekerek istediğiniz anları ölümsüzleştirebilirsiniz.
Önde 0.3 Mp, arkada ise 2 Mp kamera ile isterseniz fotoğraf veya video çekebilir ya da bu kameraları herhangi sohbet uygulamasında webcam olarak kullanabilirsiniz

Google Play Store Burada!

Google Play ile yüzbinlerce ücretli ya da ücretsiz uygulamaya sahip olabilirsiniz.
Excon Momo Mini, en son sürüm olan Android 4.2.2 işletim sistemi ve yüksek donanımı ile en güncel uygulamaları, oyunları sıradışı bir keyifle size sunacak!

HDMI Bağlantısı ile Televizyonunuzu SMART TV ‘ ye Dönüştürün

Excon Momo Mini ‘ de bulunan HDMI çıkışı ile tablet bilgisayarınızdaki tüm oyun, uygulama ve medya içeriğini televizyonunuzdan HD kalitesi ile izleyebilirsiniz.
Tv’nizde internet kullanmanın keyfini çıkartın!

İnternet Her Yerde!

Wifi veya 3G Dongle ile kesintisiz ve yüksek hızlı internet artık her an yanınızda!
Dilerseniz tüm android cihazlarla uyumlu Excon 3G modeme ve Excon 3G Router’a sahip olarak herhangi bir operatöre ait simkartınızdaki interneti Wifi ile tablet bilgisayarınız dahil tüm cihazlarınıza paylaştırabilirsiniz.


0 yorum:

Yorum Gönder