Fotoğrafçı Polaroid'den Android'li Tabletler


Fotoğrafa yönelik cihazları ile tanınan Polaroid, 3 yeni Android'li tablet modelinin duyurusunu gerçekleştirdi. Polaroid Q10, Q8 ve Q7'nin özellikleri haberimizde.
Polaroid, Q Serisi Android'li tabletlerini duyurdu. Fotoğraf makineleri ile bilinen şirketin Android işletim sistemli tabletleri düşük fiyat etiketleri ile gelirken şirketin 2014'te hiç olmadığı kadar yüksek bir gelir odağına dönüşmesi beklenen mobil aygıtlara yönelik yeni- açıklandığı kadarıyla "uygun fiyat" politikalı hamlesi ilgi uyandırdı. Bildiğiniz üzere Polaroid, daha önce android işletim sistemine sahip fotoğraf makinesi de üretmişti.

Şirketin Android'li tabletleri 7-inç ekranlı Polaroid Q7, 8-inç ekranlı Q8 ve 10-inç ekranlı Q10 model isimleri ile geliyor. Her üç modelin de 4 çekirdekli işlemcilere sahip olacağı, HDMI arabirimine sahip olduğu ve 129 ile 179 $ (Dolar) arasında değişen fiyat kupürleri ile satışına çıkacağı belirlenirken; kamera, RAM gibi diğer spesifik özellikleri tam olarak kesinleşmemekle birlikte ortada bir şey de yok diyebiliriz..


Asya pazarı öncelikli olabilir
Cihazların ücret bilgileri haricinde hangi pazarlarda satılacağı konusu da şu an için akıllara takılan bir soru işareti olmakla birlikte, gelen ilk bilgiler ışığında şirketin, Android'li üç tablet modeli için Doğu Asya pazarları beraberinde gelişmekte olan ülkelere yönelik bir satış hamlesinin öncelikli olacağı oldukça mantıklı görünüyor.

0 yorum:

Yorum Gönder