Galaxy Tab 3 7.0 incelemesi


Güçlü Kullanılabilirlik İmkanı

Güncel Teknolojili Kullanışlı Cihaz

Bu mobil cihaz gücünden ödün vermemektedir. 1,2 GHZ Çift Çekirdekli İşlemciyle donatılmış olan bu cihaz, ondan istediğiniz her şeyin üstesinden düzgün, hızlı ve ustalıkla gelir. Video sohbet, başkalarının ve hatta kendinizin bile mükemmel şekilde çerçevelenmiş fotoğraflarının çekilmesi için iki kameranın (3 MP/1,3 MP) rahatlığının keyfine varın. Channel Bonding (Kanal Bağı) bağlantıları ile Web taraması hiç bu kadar kolay, hızlı ya da daha güvenilir olmamıştı. Sörf yapın ve hızlı ve kolay veri aktarımının keyfine varın.

En İyi Tutuş İmkanı

Ele Rahat Oturması için Daha İnce
GALAXY Tab 3'ü avucunuzda kavradığınızda güvenliği hissedeceksiniz. Daha ince ve daha dar olan yeni GALAXY TAB 3, daha ince çerçeve size dokunabileceğiniz daha fazla ekran sağlamakla birlikte ele daha iyi oturur. Ek olarak daha hafif olan yeni GALAXY Tab 3 için rahatlığınız ön plandadır2 yorum:

  1. Bir süredir kullanmaktayız ve bu anlattıklarınız kesinlikle doğru değil.Oldukça kullanışsız,en basit oyunlarda bile takılmalar oluyor.Ekranı tam olarak nedir anlamış değilim,parmağım içine geçecek gibi esniyor.Ayarlarında bile bir çok sıkıntı var.Bir türlü ekran saati sistem saati ile senkronize olamıyor.Başarısız bir cihaz tavsiye etmem.

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. Sonuç olarak biz genel ve kullanım bakımından inceliyoruz. Kullanıcı yorumları daha önemli tabi ki sizin gibi takipçilerimiz bizimle bildiklerini paylaşırlarsa daha güzel olacaktır. Teşekkür ederim.

      Sil