Piranha Business III Tab 8GB 10.1 TabletPiranha Business III Tab 8GB 10.1 Tablet
Piranha firması herkes peş peşe çıkardığı iyi tabletlerden dolayı yakından tanıdılar. Piranha tablet ve ev teknolojisi alanında kendini geliştirmiş ve diğer büyük firmalarda başa baş giden bir firmadır.

Piyasada bulunan 1000 Liralık bir tabletin aynı özellikleri olan Piranha tableti yarı fiyatına alabilirsiniz. Kalite farkı yok fakat Piranha kendini Dünya’ya tanıtmak için bu indirim uygulamasını yapmaktadır. Piranha tutulan bir marka olana kadar bu uygulama devam edileceği tahmin ediliyor.

Bu gün Piranha’nın yeni çıkardığı iş adamlarının işine yarayacak olan Business III Tab 8GB 10.1 Tablet modelini enine boyuna ele alacağız ve inceleyeceğiz.

Business III Tab 8GB 10.1 Tablet 4 çekirdekli ve ARM Mali 3D grafik desteği ile filmlerinizi ve oyunlarınızın görüntü kalitesi hat safhada olacaktır. Bunun dışında HDMI 1.4 bağlantısından dolayı ister prodüksiyon aracına bağlayabilirsiniz yada 3D film izleyebilirsiniz.Satın aldığınız zaman firmanın ürün yanında bir çok ücretsiz sunduğu eşyalar oluyor. Bunlar bazı gerekli kablolar,taşıma kılıfları ve ekran koruyucularıdır. Business III Tab 8GB 10.1 Tablet’in 8GB dahili hafızaya sahiptir. Ben çok dosyam var arşivci bir kişiliğim var diyorsanız SD kart özelliği ile 32 GB daha hafızayı artırabilirsiniz.Bu cihazı kullanan kişilerin hep iyi yorumu Piranha markasına olan güvenini artıyor. 

Çoğu Piranha kullanıcısı yeni modellerini merakla beklemektedir.

Siz neler düşünüyorsunuz?

0 yorum:

Yorum Gönder