Piranha Quattro Tab 8GB 9.7 Tablet

Piranha Quattro Tab 8GB 9.7 Tablet inceleme

Piranha tablet teknolojisinde hızla yükselen ve her gün yeni modellerini çıkaran bir tablet üreticisidir. Piranha ister kendi içinde isterse Dünya çapında kalitesini kanıtlamış firmalardandır. Tablet alanındaki başarısıyla kalmamış bütün teknolojik aletlerin üretimine geçmiştir. Piranha bu şekilde yükselip ilerlemeye devam ederse en iyi firmalar listesine girecektir. 

Piranha’nın üretimini ve tasarımını kendisi üslendiği Quattro Tab 8GB 9.7 Tablet’i enine boyuna inceleyeceğiz. Cihazı üsten körü bir incelersek 2GB’lik bir Ram kapasitesi ve 1.8 GHz 4 çekirdekli işlemci ile göz dolduruyor.Tablet her yönüyle dikkat çekiyor ve kullanabilirliği artıyor. Fakat tek dezavantajı ise Bluetooh bağlantısının olmayışıdır. 9.7 in büyüklüğünde ekranı ile 6000 mAh’lık düşük pil kapasitesi ile göz dolduruyor. 

Oyun tutkunları için 2GB’lik bir Ram kapasitesi onlara yeterde artar durumdadır. Ayrıca fiyata dahil olup yanında ücretsiz olarak verilen taşıma kılıfı ve ekran koruyucusu güzel bir hediye olmuş durumdadır. Bu tableti öğrencilerin ve düzenli olarak not tutan kişilerin alması önerilir. Çünkü tabletin yapısı ve klavye bağlanabilir olması ders notlarınızı kaydetmeye yarayan en iyi araçlar arasına girebilir durumdadır. Kaliteli video seçeneği ile anlamadığınız dersleri açıp izleyebilirsiniz.

Teknik Özelliklerini İnceleyelim;
    • Ekran Özellikleri: 9.7 İnç ve 1024x768 piksel ve IPS Ekrandır.
    • İşletim Sistemi: Android 4.1’dir.
    • İşlemci Hızı: 1.8 GHz ve 4 çekirdeklidir.Gayet muazzam bir hız seviyesi.
    • Ağırlık:648 Gram.
    • Kamera: 2 Mp ön 3.2Mp arka kameraya mevcuttur.


0 yorum:

Yorum Gönder