Samsung Galaxy Tab 3 T210

Samsung firmasını bilirsiniz. Neredeyse evde tekstil hariç bütün ev eşyalarında elini atmış ve ürününü katmış kalitesini kanıtlamış bir firmadır. 

Beyaz eşyadan sağlık hizmetleri araçlarına kadar her türlü cihazın üreticiliği yapan Samsung son 5 yıldır aralıksız yeni ve özellikli tabletler ile karşımıza gelmektedir. Şimdi bu ürün kalitesini kanıtladığı için tablet sektöründe başı çekmektedir. 

Bunun için her gün yeni bir tablet ve tablet serisiyle karşımıza gelmektedir. En güzel ve yeni özellikli tabletleri satışa sunmaktadır. Hiçbir dönem tabletlerinin kalitesinden bir yada sicili temizdir. 

Şimdi Samsung Firmasının yeni çıkarmış olduğu tablet Samsung Galaxy Tab 3 T210 tableti inceleceğiz.Başta ilk olarak ele alınacak konulardan birisi de 3G’dir. Çünkü şu dönemde tabletlerde tam komplike bir 3G bulunmuyor. 3G bulunan çoğu tabletlerin 3G bağlantı kalitesi çok düşüktür.Bir yandan da sim kartı takabilir olduğunuz için internetinizi her yere taşıyabilirsiniz. Yani artık büyük ve dikkat çekici USB Modemlere değil Sim kartlarıyla internete istediğiniz yerden bağlanabilirsiniz. Tam 16 ve 32 GB’lik dahili hafıza depolama seçenekleri ile kullanıcılara kolaylık sunuyor.Fakat bu 32 GB yetmez yada 32 GB’ye gücüm yetmez fakat 16Gb alanda bana yetmez diyorsanız harici 32 GB’ye kadar mikro SD kartlarını desteklemektedir. 

İşletim sistemi olarak Android 4.2.2 sürümü yani Jelly Bean kullanılmaktadır.1.5 GB’lik bir ram kapasitesi olduğu için 8 inç’lik bir tablet bilgisayarı için çok yeterli bir düzeydir.

0 yorum:

Yorum Gönder