UC Browser HD - Android Tablet

Arkadaşlar bir çok android kullanıcı android cihazı ile birlikte yüklü olarak gelen internet tarayıcısından memnun değildir. Eğer ki sizde bu gurubun içerisinde bende varım diyorsanız. Şimdi tanıtacağımız bu uygulama ile internette gezinmenin zevkini bir kat daha arttırabilirsiniz.

UC Browser HD android tabletlere özel olarak dizayn edilmiş bir versiyon ile karşımıza çıkıyor. Peki neden UC Browser diyorsanız, internette daha hızlı dolaşmak, daha kullanışlı bir arayüz, çoklu sekme desteği ve bunlar arasında hızlı geçiş, kopyalama panosu ve bütünleşik bir download manager ile daha ne olsun dedirtiyor.


Ayrıca benim en çok sevdiğim özelliği ise anasayfa da bulunan kısayol ekranı sayesinde favori sitelerinizi ekleyebilir ve onlara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kendi içinde barındırdığı flash player ve UC Browser video oynatıcı ile internette ki videoları tam ekran olarak doya doya izleyebilirsiniz.

UC Browser HD - Android Tablet - screenshot thumbnailUC Browser HD - Android Tablet - screenshotUC Browser HD - Android Tablet - screenshotUC Browser HD - Android Tablet - screenshot

UC Browser HD uygulamasını indirmek için TIKLAYINIZ

0 yorum:

Yorum Gönder