HI-LEVEL HLV-T9003

Android tablet dünyasında adından sıkça bahsettiren Hi-level markası, çıkarmış olduğu tablet modelleri ile en alttan en üst seviyeye kadar bütün bir kesime hitap edebilecek modellere sahip.

Bugün sizlere tanıtacağımız modeli ise HI-LEVEL HLV-T9003 modelidir. 9" gibi yeterince büyük bir ekrana sahip olan tabletimiz HD çözünürlüğe sahiptir.

HI-LEVEL HLV-T9003 modeli Allwinner A20 – Dual Core Cortex A7 1.2 Ghz. işlemcisi ve 1 GB ram ile birlikte Android 4.2 işletim sistemi ile gelmektedir. Bu özelliklei göz önünde bulundurduğumuz da bir çok oyunu sorunsuz bir şekilde tabletiniz de oynayabileceğiniz anlamına geliyor.

8GB dahili hafızası olan tablet harici kart desteği sayesinde 32GB'a kadar arttırılabiliyor.

Güvenlik açısından yüz tanıma özelliği ile tabletinizi koruyabileceğimiz bir özelliği bulundan Allwinner A20 – Dual Core Cortex A7 1.2 Ghz, 4000Mah bir bataryaya sahip buda yeterince iyi denebilir.

32 yorum:

1. merhabalar hasanbey bu 9003 tabletin romunu ve usb driverını bulamıyorum nette yardımcı olursanız sevinirim

YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Bir çok forum ve siteye baktım ama bu cihaz için hiç biryerde Rom dosyası yok yada yurtdışında kullanılan ismi farklı olabilir.

Sil
  2. teşekkür ederim hasan bey peki hasan bey başka bir rom yükleyebiliyormuyuz bi bilginiz varmı acaba

YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Sadece kendi cihazınıza ait orjinal rom yada bu cihaz için geliştiriciler tarafından geliştirilmiş custum rom yükleyebilirsiniz. Fakat tabletler için geliştirilmiş rom bulmak çok zor.

Sil
    2. alakanız için sağlun hasanbey serviside cevap vermiyor bekliyeceğiz romun nete düşmesini

Sil
  3. bu tablete factory reset nasıl yaparız ?

YanıtlaSil
  4. Öncelikle Cihazınızın ŞARJ ALETİ TAKILI VAZİYETTE olmalıdır.
    Daha sonra Ekranda şarj simgesi varken GÜÇ DÜĞMESİ ve SES AÇMA(+) düğmesine kısa bir süre basıp Ekranda Upragadeing… yazınca GÜÇ DÜĞMESİnden elimizi çekiyoruz ve sadece SES AÇMA düğmesine basılı tutuyoruz.Ve daha sonra RECOVERY MOD a geçiş yapılıyor.
    Recovery Moda geçince sırasıyla
    -wipe dalvik cache
    -wipe data-factory reset
    Yapacaksınız ve en son Reboot system now a basarak tabletinizi fabrikadan çıktığı haline almış olacaksınız.

YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. hasanbey dediklerinizin hepsini denedim ama upragadeing yazızı çıkmıyor ve recovery moda geçmiyor bu 9003 serisinde başka bir sıkıntı var galiba romu bulup rom atmaktan başka çare yok gibi geliyor bana teşekkür ederim

Sil
    2. Sanırım Rom tek çözüm olacak gibi ben Hı-level sitesinde iletişime mail attım rom ve kurulum isteği için eğer yanıt verirlerse buradan sizlerle paylaşacağım umarım cevap verirler

Sil
    3. çok teşekkür ederim hasan bey

Sil
    4. Hakikaten de hiçbir kombinasyonla recovery menüsüne ulaşılamıyor. Gerçekten ilginç. Bu problemi çözen var mı?
      Sevgili, Hasan Özkan bir çözüm buldunuz mu acaba?

Sil
    5. İnanın bu cihaz için hiç biryerde bir bilgi yok :(

Sil
    6. Peki tableti garantiye gönderirken dikkat etmemiz gerekenler neler sevgili Hasan?

Sorun tablette. Şarj aleti ve usb kablosunu vs. göndermeme gerek yok değil mi?
      Kendi kutusuna sadece tableti koysam göndersem sıkıntı olur mu?

Sil
    7. Tablet ve şarj cihazını koymanız yeterli olacaktır. Onun dışında kargo ile göndereceğinizi düşündüğüm için şunu da ekleyebilirim. Kargo firmanın anlaşmalı kargosu olursa ücret ödemeden gönderebilirsiniz bilginiz olsun. Onun dışında zaten firma cihazı aldığında sizi cep numarası yada vermiş olduğunuz iletişim adresi üzerinden ulaşarak gerekli bilgileri vereceklerdir.

Sil
    8. Şahsım adına teşekkürler Hasan. Kolaylıklar dilerim.

Sil
  5. merhaba hasan bey benim de bu roma ihtiyacım var aynı özellikli bi kaç tane rom yukledim ekrana görüntü gelmiyor sadce gri ekran var.yanlış romdanmı acaba yoksa ekranı bozdukmu????

YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Bir kaç tane rom yükledim derken? Eğer cihazınıza ait olmayan bir rom yüklemesi yaptı iseniz tabletiniz brick olmuş olabilir. tam olarak hangi romları yüklemeyi denediniz.

Sil
    2. yükledim ama görüntü alamadım momo9 piranna excoolz3 excoolx5 özellikleri yakın ve ya aynı olanları denedim birck olduğunu nerden anlıcam

Sil
    3. Eğer tablet hiç bir tepki vermez ise brick olmuş demektir

Sil
    4. tablet acılıyor ısık yanıyor ama renk görüntü yok açılıp kapanıyor

Sil
    5. Yazılım için Hi-level ekibine yazı yazdım ama yazılımı vermeye niyetleri yok bence tek yapılacak şey cihazı garantiye göndermek olur şuan için

Sil
    6. bende cok aradım mail attım vermediler.inat ettim cihaz bozUlana kadar yazılım dinicem.phonixsuit den birde pad product tool ile yükleme yapa biliyorum phonix zaten eski romları kabul etmiyor 4,2 yazılımları alıyor.sağlam aynı cihazdan yazılım alına bilirmi?

Sil
    7. alınabilir ama backup olarak alınabilir o yükleme yapılabilir mi emin değilim denemeden birşey diyemem.

Sil
    8. Hakan bey usb driveri nedir nasıl yüklediniz paylaşırsanız memnun olurum

Sil
    9. Hasan bey hı-level tablet t9003 için yazılım vermiş.Ama img dosyası data rec data,bak misc system diye toplam 5 parça phonixSuit ile olmuyor bunları yuklemek için baska bi program vardı.ismini söyerseniz sevinirimm unttum bide öyle denesem açılır belki.tabletpiri diye bi sitedede buldum gene acılmıyor daha doğrusu gri ekran geliyor görüntü yok

Sil
  6. Hi level t9003 tabeti fabrika ayarlarını yaptım ekranda kocaman kırmızı renkte demo yazısı çıktı. O yazıyı nasıl kaldırabilirim

YanıtlaSil
  7. nasıl yaptın hocam açıklayabilirmisin

YanıtlaSil
  8. Ya Tablet Kırılmadı Hiç Bir şeyi de yok Hı-level-t9003 ekranı çalışmıyor bir kaç kez düğmelere basılı falan tuttum acıldı fakat olmuyor seri cevaplayın lütfn

YanıtlaSil
  9. çok kötü bir tablet uzak durun.

YanıtlaSil
  10. ya benim tabletim 1 aydır kullanamdim simdi aciyorum tablet pc yazisinda kaldi

YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Sitemizde Hilevel yeni yazılımları mevcut ta letinize uygun olanı bularak yükleme yapınız

Sil
  11. http://www.tabletpiri.com/konu-ozel-rom-hi-level-hlv-t9003-rom.html

YanıtlaSil