Tüm Active Tab Aoson Tablet ROM Atma/Yazılım Yükleme

Aoson Active Tab Tablet ROM atma Recovery Yapma, Format atma, Yazılım yüklemek Nasıl olur? İşte arkadaşlar bu yazımızda bu soruların cevaplarını bulacaksınız.

Arkadaşlar yeni yaılım yüklemek için elimizde iki tane dosyanın olması gerekir bunların en başında yazılım dosyamız yer alır.
Yazılım dosyamızı cihazımızın modeline göre aşağıda verdiğim linke tıklayarak indirebilirsiniz.
http://www.szaoson.com/help/a-0001,0012,0029.html
Dosyayı indirdikten sonra tabletmizin işlev tuşuna (üstte bulunan) basılı tutarak bilgisayarımızı USB kablo ile bağlıyoruz.  Bilinmeyen aygıt bulundu yazısı çıkınca ordan aygıtın yazılım dosyasını göstere basın sonra bilgisayarı 64 bit olan amd64 dosyasındakini 32 bit olan ise x86 dosyasındaki işletim sisteminizi gösterin.

Sürücü yazılımı yüklemesi başarılı olduyazısı gelince artık bilgisayarımız tabletimizi tanıyacak demektir. Sonra http://yadi.sk/d/qupoDkzkGiMah buradan Rockchip Batch Tool uygulamamızı indiriyoruz. İlk olarak aosonun sitesinden yüklediğimiz rom yüklendiyse onu klasöre çıkarıyoruz ve rockchip batch tool uygulamamızı açıyoruz. Üstteki Fw path yerindeki yere .. yazan kısma tıklıyoruz ve update.img dosyasını(romu) seçiyoruz. Ardından yine işlev tuşuna basarak tableti pcye bağlıyoruz. Altta 1 yazan kısım yeşil olunca Run’a basıyoruz ve tablet yeniden başlıyor. Yalnız ilk açıldığında Aoson yazıyor ve çince oluyor. Ayarların simgesine basıyoruz ve altlarda harf işareti olan seçeneğe geliyoruz. Yanda ayarları olan dilin değişmesi için ilk sıradakine basıyoruz ve aşağılara inip Türkçeyi seçiyoruz. Sonra da Android klavyesini Türkçe yapın.

0 yorum:

Yorum Gönderme