Xiaomi MiPad Özellikleri

Özellikler
  • 7.9”IPS ekran
  • 2048x1536 326 PPI çözünürlük
  • NVIDIA Tegra K1 İşlemci
  • 2GB RAM, 16/64GB Haıza, 128GB'a kadar microSD kart desteği
  • 8MP arka / 5MP ön kamera
  • 802.11ac 2x2 Wi-Fi
  • 6700 mAh batarya


Kullanımı en kolay android tablet sloganıyla yola çıkan MiPad NVIDIA Tegra K1 Next-Gen Mobile işlemcisinden ve 192 Kepler GPU'dan güçalıyor. 16 ve 32 GB'lık iki ayrı modeli bulunan cihaz sırasıyla 240 $ ve 275 $ fiyat etiketleriyle Haziran ayının ortasında satışa sunulacak.


Resim 


7.9 inç boyutlarındaki Retina ekranın son derece gerçekçi bir deneyim yaşatacaığını söyleyebiliriz. iPad mini ile aynı çözünürlüğe sahip olan ekranın çözünürlüğü de aynı. (2048 x 1536) 

Resim 


 NVIDIA Tegra K1 quad-core 2.2 GHz ARM Cortex-A15 işlemisini ve 192 Kepler GPU'sunu kullanan ilk tablet olan MiPad'in grafik özellikleriyle üst düzey bir PC'ye eşit durumda. OpenGL 4.4, OpenGL ES 3.1 ve tessellation gibi en on oyun tenlojilerine tam destek sunan cihaz bizlere kusursuz bir oyun deneyimi sunuyor.


Resim 


Kilit ekranı, launcher, galeri, video ve geniş ekranlarda okumayı kolaylaştıran yazılımlar gibi geliştirilmiş yazılımlar bizlere çok daha farklı bir MIUI deneyimi vaat ediyor. 


Resim 


Mükemmel okuma deneyimi. Ondan fazla okuma modu, zengin özellikler, not alma ve bulut sistemi üzerine depolama gibi özellikler de cihazın vaz geçilmezlerinden olacak... 


Resim 


Cihaza özel geliştirilen tarayıcı her iki elle de rahat bir kullanım olanağı sağlarken en sık kullanılan özellikleri parmağınızın ucuna getirecek.

 
Resim 


Mobil Ofis Uygulamaları - Cihaza özel olarak geliştirilen WPS Office adındaki uygulama Word, Excel ve PowerPoint ile tam uyum içerisinde çalışarak dökümanlarınızı, sayfalarınızı, slaytlarınızı düzenleme ve görüntleme desteğinin yanında KuaiPan ve Dropbox gibi bulut hizmetleri üzerinden dosya transferlerine izin vermekte...


Resim 


Haberlere her an ulaşmak, iş dökümanlarını düzenlemek, yemek tariflerini okumak, oyun oynamak... Mi Pad aklınıza gelen her şeyi sizin için kolaylaştırıyor. 


Resim 


Resimlerinizi, vidolarınızı, dökümanlarınızı, müziklerinizi taşımanın en kolay yolu... 128 GB'lık hafıza kartı desteği sayesinde bir daha tabletinizin hafızasın sorun etmek zorunda kalmayacaksınız.


Resim 


Beş farklı renk seçeneği ile kendinizi çok daha rahat ifade edebileceksiniz. 


Resim 


16 GB and 64 GB.
Resim Resim

0 yorum:

Yorum Gönderme