PolyPad 9108 HD Android 4.2 YazılımMerhaba PolyPad kullanıcıları,
9108 HD için Android 4.2 güncellemesi yayınlanmıştır.
9108 HD güncellemesini yapabilmeniz için öncelikle 
http://j.mp/KmYzHP adresinden Firmware, http://j.mp/1dWDgVn adresinden Güncelleme programını bilgisayarımıza indirip oluşturdugumuz bir klasörün içine çıkar diyoruz.
 • Pad Product Tool klasörü içerisindeki setup.exe dosyasını çalıştırarak uygulamamızı kuruyoruz.
 • Kurulum tamamlandığında uygulamayı açıyoruz. İlk açılışta sizden firmware dosyasını seçmenizi isteyecektir, dosyayı seçmeniz gereken pencere açılmazsa pencerenin orta alt bölümünde büyük gri DOWN butonunun üst kısmında bulunan dönüşümlü okların bulunduğu butona basarak pencereyi açabilirsiniz.
 • Bu pencerede indirdiğimiz ve klasöre çıkardığım firmware klasörü içerisinden huafang_920s_hd.fw dosyasını seçin. (Sürümler güncellendikçe dosya adı değişiklik gösterebilir. Genel olarak .fw uzantılı dosyayı seçmemiz gerekmektedir.)
 • Firmware dosyasını seçtikten sonra pencere üzerindeki Replace butonuna basın.
 • Programın sağ bölümünde bulunan COPY_TO_UDISK Partition,bölümünde Directory butonuna basarak açılan pencerede indirmiş olduğumuz yazılım klasörü içerisindeki sdcard klasörünü seçin
 • Şimdi tableti kapalı iken bilgisayara bağlayın. Eğer otomatik olarak açılmaz ve şarj ikonu çıkarsa açma düğmesine basarak cihazı açabilirsiniz.
 • Cihaz açıldığında program üzerindeki büyük gri DOWN butonu yeşile dönecektir. Buton yeşile döndüğünde DOWN butonuna basın, bu butona bastığında cihaz yazılım yükleme hazır formata geçecektir ve bu süreçte ekranda herhangi bir görüntü olmayacaktır.
 • Bu aşamada sizden sürücü istemesi gerekmektedir. Eğer sizden sürücü istemezse Aygıt Yöneticisinden bilinmeyen aygıtın sürücüsünü yükleyin. İndirdiğiniz ve klasöre çıkardığınız Pad Product Tool klasöründeki Driver klasörü içerisinde sürücüleri bulabilirsiniz.
 • Yazılım yükleme işlemi tamamlandığında tabletinizi kablodan çıkararak reset butonuna bir kere bastığınızda ya da açma kapama tuşuna bir süre basılı tuttuğunuzda cihazınız açılacaktır.
İyi eğlenceler.

Not: Tablet içerisindeki veriler silinir.

20 yorum:

 1. tableti görmüyor

  YanıtlayınSil
 2. bizdede bu tablet var kardeşim oyun oynuyordu gayret iyi çalışıyordu işi bitince öyle kapattı, daha sonra açmaya çalıştığımızda hiçbir şekilde açılmadı yazı falanda çıkmıyor şarja taktık öylede olması resetlesem düzelir mi yoksa sorun başka mı acaba ?

  YanıtlayınSil
 3. Abi bozulma ihtimali var mı?

  YanıtlayınSil
 4. bu yazılımı yükledim dokunmatik çalışmamaya başladı

  YanıtlayınSil
 5. kardes tabletin sifresını yanlıs gırdıgımız ıccın bloke oldu e-postayı hatırlamıyorum tablet üzerınde ses acma kısma tucları yok sadece power tusu var root edemıyorum nasıl format atarım yardımcı olurmusun polypad9108 hd

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. abi tabletin arkasında reset deliği var. kurdan vb sokunca resetleniyo ama veriler gidiyo

   Sil
 6. kardeş Swıtch To Our Time hatası veriyor ne yapabilirim

  YanıtlayınSil
 7. kardeş emeğine sağlık çok işime yaradı. Teşekkürler

  YanıtlayınSil
 8. yüklenirken yazılım

  download_af info failed

  sorun çıkıyor ne yapabilirim.
  yardımcı olurmusunuz

  YanıtlayınSil
 9. Bu yorum yazar tarafından kaldırıldı.

  YanıtlayınSil
 10. değil bu romu hi-level e kadar yükledim. sorunsuz yüklüyor her adımı harfiyen uyguladım. android ekranında kalıyor. kırmızı ekranın sol tarafından ortasına kadar çok küçük yazılar çıkıyor çizik gibi... yardımcı olabilir misiniz?

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. kardeşim her modelin romları farkılıdır bu rom polypad 9108hd modeli içindir kendi tabletinin romunu yükle

   Sil
 11. polypad 9108 hd 8gb tableti fabrika ayarlarına nasıl döndürürüm?

  YanıtlayınSil
 12. arkadaş bunun içindeki system dosyası bozuk siz nasıl yüklüyorsunuz

  YanıtlayınSil
 13. arkadaş bunun içindeki system dosyası bozuk siz nasıl yüklüyorsunuz

  YanıtlayınSil
 14. arkadaş bunun içindeki system dosyası bozuk siz nasıl yüklüyorsunuz

  YanıtlayınSil