Hi-Level HLV-T707 Tablet için Format ve Yazılım Kurulumu

Aşağıda ki yazılımı yüklemenize sebep olacak sorunlar
HLV-T707 tabletiniz çok yavaşlamış olabilir
HLV-T707  tabletinizi kilit şifresini unutmuş olabilirsiniz
HLV-T707 tabletiniz açılış ekranında kalmış olabilir
HLV-T707 tabletinizin yazılımı eski olabilir
İşlemlere başlamadan önce lütfen yardımcı programları yükleyin!!

HLV-T707 Yazılım dosyası
Tablet pil şarj durumunuzun en az %70 olduğunu kontrol ediniz.
Cihaz açık durumda iken bilgisayar bağlantısını yapınız. Tablet Pc niz “bilinmeyen aygıt” olarak sisteminiz tarafından tanınır ise “RK_DriverAssitant” programı aracılığı ile tablet PC nizin sürücü yüklemesini yapabilirsiniz.
Yazılım yükleme programı PAD Product Tool uygulamasını çalıştırınız. Sol üst köşede tablet PC aygıt olarak görünecektir. Altındaki 1 sekmesi yeşil renkte olacak ve ready konuma gelecektir. (Resim 1) Sağ üst köşedeki Advanced Config sekmesini tıklayınız. Altta yer alan Recovery Partition, Misc Partition, System Partition, Data Partition ve Data_Pak Partition sekmelerinin karşılarındaki Image butonundan gerekli yazılım dosyalarını (web sitemizden indirdiğiniz aynı isimlerdeki dosyalardır.) seçiniz. (Resim 2) Sonrasında yeşil renkteki dönence ok işaretini tıklayarak yazılım dosyasını seçiniz. Karşınıza çıkan pencerede Replace ikonunu tıklayarak onaylayınız. (Resim 3) Ve Down sekmesini tıklayarak yazılımı kurmaya başlayınız.
ÖNEMLİ NOT !!! Tablet PC nizde bulunan tüm veriler silinecektir, oluşacak veri kaybından sitemiz sorumlu değildir.
2 yorum:

  1. Başarılı bence. Eğer tabletinize ait bir *.fw dosyanız varsa ilgili partition alanlarını otomatik kendisi doldurucaktır. sadece down demeniz yeterli.

    YanıtlayınSil
  2. %82'de kalıyor hata veriyor. yüklemiyor.

    YanıtlayınSil