Mobee Blade 9.7" T1600. incelemesi
9.7" çoklu dokunmatik IPS ekran (180 dereceden net görünüm)

9.7" genişliğindeki ekranı (4:3), 1024 x 768 piksel çözünürlüğünde görüntü sunuyor. Şimdi IPS (in-plane switching) teknolojisi ile tüm açılardan mükemmel bir renk tutarlılığına sahip görüntü yakalamak mümkün. Birden fazla kişi video izlerken yandan izleyenler de aynı görüntüyü alabiliyor.

Yepyeni bir Blade  

Üst segment kullanıcılara hitaben tasarlanan Blade serisinin yeni nesil ürünü Mobee Blade 9.7" T1600, 32 GB büyüklüğündeki dahili Nand diski ile yüksek adette veri depolamaya olanak sağlıyor. İster sevdiğiniz filmleri, ister iş dosyalarınızı, ister beğendiğiniz birçok uygulamayı her an yanınızda taşıyın. "Shelves" adlı e-kitap okuyucu ile dilediğiniz her yerde e-kitaplarınızı okuyabilir, "Documents to Go" adlı uygulama ile ofis programlarını (Word, Excel, Powerpoint, PDF) kullanabilirsiniz. 6 saat kullanım süresi ile hareket halindeki kullanıcıların tercihi olan Mobee Blade 9.7" T1600, HDMI çıkışı ile 1080p görüntü aktarımı gerçekleştirebiliyor. Toplantılarda sunumlarınızı projektöre aktarabilir, internetten izlediğiniz videoları evde televizyonunuza bağlayarak televizyondan izleyebilirsiniz.

Teknik özellikleriyle yüksek performans ve konforlu kullanım sağlıyor. Ultra-ince dayanıklı alüminyum kasası, sadece 8 mm inceliği ile, 1,2 - 1.6 GHz arası değişen çift çekirdekli işlemci kullanan Blade, DDR3 1 GB bellek, 32 GB dahili depolama alanı ile kullanıcıya ulaşıyor. 32 GB'a kadar mikro SD kart ile depolama alanını arttırabilirsiniz.

Android 4.1 Jelly Bean performansı

Çift kameralı Blade ile görüntülü konuşma yapmak çok daha eğlenceli. 2.0 mp arka kamera, 0.3 mp ön kamerası ile fotoğraf ve video çekebilir, Wi-Fi üzerinden sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. USB çıkışı ile USB flash bellek, mouse ve klavye bağlayabilirsiniz.

Bluetooth ile ekstra bağlantı

Artık diğer elektronik cihazları tabletinize kablosuz olarak bağlayabilirsiniz. Bluetooth bağlantısı ile telefonunuzdaki verileri tabletinize aktarabilir, fotoğraf makinenizdeki resimleri olarak tabletinize atabilir veya kablosuz bluetooth klavyeleri tabletinize bağlayabilirsiniz.

Full aksesuar hediyesi paket içeriğinde

İhtiyacınız olan herşey bu kutunun içerisinde. Kablosuz internet bulamadığınızda, paket içeriğinden çıkan ethernet kablosu ile kablolu olarak internete bağlanabilirsiniz.
Yoğun kullanım için Blade'i yanınızda taşıyın. Bunun için paket içeriğinde, kılıf, yolda şarj edebilmeniz için araç şarj cihazı, dokunmatik kalem, sunumlarda projektöre bağlamak için HDMI kablo, ekran temizleme mendili, kulaklık, ethernet kablo, OTG ve USB kablo da bulunuyor.
Üst seviye kullanım

Mobee Blade 9.7" T1600, uzun ömürlü bataryası, IPS ekran kalitesiyle profesyonel kullanıcılara, iş seyahatlerinde ve uzun soluklu toplantılarda kolaylık sağlıyor. Alüminyum kasası sayesinde çizilmelere karşı dayanıklı olan Blade, sık kullanımda   sizi yarı yolda bırakmıyor.

Bugüne kadar Android hiç bu kadar hızlı, akıcı ve kolay olmamıştı. Yeni ve daha interaktif ana ekranı ile artık tuşlara gerek yok. Android 4.1 herhangi bir düğmeye gerek duymaksızın çalışmak üzere tasarlandı; tüm tuşlar sanal olarak ana ekranda! 16 sekmeyi bir arada açabilir, "kopyalama ve yapıştırma" yapabilirsiniz. Ekran görüntüsü alma ise artık çok daha kolay.  Uygulamaları birbirinin üzerine taşıyabilir, uygulamalarınızı guruplayabilirsiniz. Yenilenen "Lock Screen" ile ekran kilitli iken sistem bildirimlerini görebilir, kamerayı çalıştırabilirsiniz. Android 4.1 dünyasına hoşgeldiniz!

3D desteği ile mükemmel oyun performansı

Android 4.1 sürümünü kullanan Mobee Blade 9.7" T1600, 1024 x 768 çözünürlükteki A+ kapasitif 10 noktadan dokunmatik yüksek hassasiyetli 9.7” dokunmatik ekranı ile mükemmel dokunmatik deneyimi sunuyor. Bütün web sayfalarını rahatlıkla açan Mobee Blade 9.7”, 1.6 GHz hızına kadar çıkan işlemcisi ve 3D video/oyun görüntülüme işlevi ile kusursuz performans sergiliyor. Hızı, grafik performansı ve mükemmel dokunmatiği ile yeni Blade serisi kullanıcıları üst seviyede tablet deneyimine davet ediyor.

Uygulamalar (Application Market)

Mobee Blade Tablet’inizde birçok uygulama üretimde yüklenmiş olarak gelecektir. Yine de hayatınıza renk katacak daha birçok uygulama indirebilirsiniz. Bazı uygulamaları web tarayıcıda araştırıp bularak da indirebilirsiniz. Android 4.0 için 50.000’den fazla eğlenceli uygulama mevcut ve her geçen gün yeni uygulamalar çıkıyor!

Ultra-ince alüminyum şık kasa ile teknoloji

Android 4.1 sürümünü kullanan Mobee Blade 9.7", kadiemse dokunuş hissi uyandıran gümüş rengi alüminyum arka yüzeye sahip.  Blade'in sağ kenarında; 2 adet hoparlör, 1 kulaklık girişi, 2 adet mini USB girişi, 1 adet mikro SD kart girişi, bir adet HDMI çıkışı ve dahili mikrofon bulunuyor.

G-sensor ile ekran otomatik olarak yön değiştiriyor, bu sayede ekranı ister yatay ister dikey halde kullanabilirsiniz. 6 saatlik kullanım süresi ile mobil bilgisayar kullanımını günlük hayatın hareketli zamanlarına taşıyabiliyorsunuz.Full aksesuar hediyesi paket içeriğinde

İhtiyacınız olan herşey bu kutunun içerisinde. Kablosuz internet bulamadığınızda, paket içeriğinden çıkan ethernet kablosu ile kablolu olarak internete bağlanabilirsiniz.

Yoğun kullanım için Blade'i yanınızda taşıyın. Bunun için paket içeriğinde, kılıf, yolda şarj edebilmeniz için araç şarj cihazı, dokunmatik kalem, sunumlarda projektöre bağlamak için HDMI kablo, kulaklık, ethernet kablo, OTG ve USB kablo da bulunuyor.

Doğa dostu Mobeeko

Doğaya katkıda bulunan ağaçların kesilmesini engellemek amacıyla, Mobee Blade ambalajında ve kullanım kılavuzunda %100 geri dönüştürülmüş malzeme kullanılmıştır. Ambalajlar lojistik kanalında enerji tasarrufu için mümkün olan en küçük formda tasarlanmaktadır.

İşlemci içerisinde kullanılan PMU (Power Management Unit) sayesinde enerji tüketimi en aza indirilmiş, kullanılan LED ekran sayesinde LCD ekranlara göre %30 enerji tasarrufu sağlanmıştır.
0 yorum:

Yorum Gönder