Mobee Nett 7" S1200. iincelemesi


HDMI çıkışı ile televizyona 1080p HD görüntü aktarma

Üstün video performansı Mobee Nett 7" S1200'ü diğerlerinden ayıran diğer bir özellik. 2160 piksel video oynatabilen Mobee Nett 7" S1200, 3D video desteği ile birlikte 1080p yüksek çözünürlüklü video aktarımına olanak sağlıyor. HDMI çıkışı ile indirdiğiniz video ve filmleri televizyon ekranına, sunumlarınızı ve videolarınızı da projektöre aktarabilirsiniz. Desteklediği video formatları; AVI, RMKB, MKV, MPEG ve FLV'dir. Mobee Nett 7" medya oynatıcı görevi de görüyor.
Teknik özellikleriyle yüksek performans ve konforlu kullanım sağlıyor. Mat siyah rengi, sadece 9 mm kalınlığı ile, 1,2 GHz - 1.6 GHz arası Arm A10 işlemci kullanan Nett, 1 GB bellek, 8 GB dahili depolama alanı ile kullanıcıya ulaşıyor. 32 GB'a kadar mikro SD kart ile depolama alanını arttırabilirsiniz. 1.3 MP web kamera ile fotoğraf ve video çekebilir, Wi-Fi üzerinden sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. USB çıkışı ile USB flash bellek, mouse ve klavye bağlayabilirsiniz.


 1 adet hoparlör, 1 kulaklık girişi, 1 adet USB girişi, 1 adet mikro SD kart girişi  ve dahili mikrofon bulunuyor.

G-sensor ile ekran otomatik olarak yön değiştiriyor, bu sayede ekranı ister yatay ister dikey halde kullanabilirsiniz. 6 saatlik kullanım süresi ile mobil bilgisayar kullanımını günlük hayatın hareketli zamanlarına taşıyabiliyorsunuz

Son teknoloji çoklu çekirdekli işlemci

Son teknoloji çoklu çekirdekli işlemci kullanan Mobee Nett 7" S1200, güç tüketimi birimi, 3D görüntü işletme özelliğine sahip grafik kartı, denge sensörü ve yer çekimi sensörü ile bir yüksek performans ürünüdür. Oyunseverler için özel olarak üretilmiş S1200, 6 saat kullanım süresi ile de göz dolduruyor. Şimdi Android 4.0 desteği ile daha yüksek performans gösteriyor.

Uygulamalar (Application Market)

Mobee Nett Tablet’inize hayatınıza renk katacak birçok uygulama indirebilirsiniz. Mobee Nett Tablet’i benzerlerinden ayıran bir diğer özellik ise birçok uygulamanın üretimde yüklenmiş olması (Tank Recon 3D, Angry Birds, hesap makinesi, ofis programlarını kolayca ve hızla açmayı, oluşturmayı ve düzenlemeyi sağlayan Documents to Go, e-mail, Facebook, Galeri, G-mail, saat, hava durumu, web tarayıcı, MSN, müzik, dokunmatik ayarlar, Youtube, uygulama market, video, takvim, Skype.) Ayrıca, Uygulama Market’ten birbirinden eğlenceli uygulamalardan indirebilirsiniz. Trafik yoğunluğunu görüntüleyebilmek için ibb trafik uygulaması, pdf görüntüleme uygulaması, yarış, strateji gibi çeşitli oyunlar indirebilirsiniz. Bazı uygulamaları web tarayıcıda araştırıp bularak da indirebilirsiniz. Android 4.0 için 50.000’den fazla eğlenceli uygulama mevcut ve her geçen gün yeni uygulamalar çıkıyor!

Desteklenen 3G Modem Modelleri

Vodafone Vodem K3770


3D desteği ile mükemmel oyun performansı

Android 4.0 sürümünü kullanan Mobee Nett 7" S1200, 800 x 480 çözünürlükteki A+ kapasitif yüksek hassasiyetli 7” dokunmatik ekranı ile mükemmel dokunmatik deneyimi sunuyor. Bütün web sayfalarını rahatlıkla açan Mobee Nett 7”, 1.6 GHz hızına kadar çıkan işlemcisi ve 3D video/oyun görüntülüme işlevi ile kusursuz performans sergiliyor. Hızı, grafik performansı ve mükemmel dokunmatiği ile yeni Mobee Nett 7" oyun meraklılarına hitap ediyor.
işlemci Ünitesi

· Arm A10, 1.2 - 1.6 Ghz
. GPU (3D görüntü işletme özelliği): Mali- 400 @350 MHz
. PMU (Power Management System): AXP209 güç yönetimi sistemi

Sistem Hafızası
· 1 GB DDR3 RAM

 Ekran
· 7" kapasitif çoklu dokunmatik ekran (5 noktadan)
· 800x480 çözünürlük

 Yön Sensörü
· 3GT - Yer çekimi sensörü & Jiroskop - denge sensörü

 Kablosuz Ağ
· Entegre Kablosuz Ağ (IEEE 802.11 b/g/n)

 İşletim Sistemi
· Google Android 4.0 Ice Cream Sandwich

USB Portu
· 1 x mini Usb Portu

Depolama
· 8 GB NAND
          · 32 GB'a kadar mikro SD desteği

Ses Sistemi
· 1x Hoparlör
· 1 x Kulaklık çıkışı
· Mikrofon Girişi
· HDMI girişi (1080 p görüntü aktarımı)

Web Kamera
. ön kamera 1.3 MP

Batarya
· 3000 mAh entegre 3.7 V
· 6 saate kadar (Kullanım süresi, 20 gün bekleme süresi)

Ağırlık ve Boyut
· 193 x 120 x 9 mm
· 285 gr

0 yorum:

Yorum Gönder