Piranha Business 2 Tab 9.0 Format Atma - Yazılım Yükleme

Piranha Business II Tab 9.0 tabletinizin  PIN şifresini ya da model, desen kilidini unuttuysanız veya bloke ettiyseniz tableti formatlamanız gerekecektir. Ancak bu tablette fiziki ses tuşları olmadığından Recovery Mod gibi bir seçenek mevcut değil. Bu yüzden tableti formatlamak için mecburen yazılım yüklemesi yapmak gerekiyor

Yükleme için en az 1GB kapasiteli bir hafıza kartına ihtiyacınız olacak. Hafıza kartını formatlayacağımız için içinde önemli bilgileriniz varsa yedeğinizi alın. Bu tablet için bir kaç sürüm rom mevcut. İstediğiniz sürümü yükleyebilirsiniz. Biz Android 4.0.3 ve 4.0.4 sürümlerini denedik iki sürüm de başarıyla yüklendi. Diğer sürümleri görmek için buraya tıklayabilirsiniz. Dstek – Sürücü ve Yazılımlar sekmesine bakınız.

İhtiyacınız olan Dosyalar:

1: Phoenix Card

2:  Piranha Business 2 Tab 9.0 Android 4.0.4 ICS (Yazılım ROM dosyası)

Phoneix Card dosyasını ve yukarıda ki linkten yüklemeniz gereken sürümü indiriniz.
 Dosyaları winzip veya winrar ile bir klasöre çıkarın.

Hafıza kartınızı bir kart okuyucu veya aparatı ile bilgisayarınıza takın. Phoenix Card programını çalıştırın.bussines 2 Tab 9.0  format atma yazılım yükleme

1: Hafıza kartınızı seçin.

2:  Img File butonuna tıklayıp indirmiş olduğunu rom dosyasını seçin.

3: Format to normal butonuna tıklayıp hafıza kartını formatlayıp içini temizleyelim.

3: Burn butonu ile hafıza kartını boot edilebilir hale getirelim.

Burn End mesajını aldığınıda hafıza kartını bilgisayardan çıkarabilirsiniz.

Tabletinizi kapatın. Hafıza kartını tablete takın. Taletin güç düğmesine basın. Tablet ekranına bir yükleme çubuğu gelecektir. Yükelemenin bitmesini bekleyin. Yükleme bittiğinde tablet siyah ekranda kalacaktır. Hafıza kartını tabletten çıkarın. Aksi taktirde tableti açmaya çalıştığınızda yeniden yükleme yapacaktır.

Hafıza kartını çıkardıktan sonra tableti açın. İlk açılış biraz geç olacaktır. Bu esnada hafıza kartınızı bilgisayara takıp formatlayın. Yoksa bu şekilde taktığınız cihaza otomatik olarak yazılım yüklemeye çalışacaktır.

1 yorum:

  1. dediklerini aynen yaptım 1 saat oldu hla acılmadı

    YanıtlaSil