PolyPad 1010 IPS Yazılım Yükleme/Güncelleme

Merhaba PolyPad kullanıcıları,
Bazı hatalar giderildi. (16.08.2013)
PolyPad 1010 IPS yazılımı yüklemek için öncelikle http://j.mp/1amp38W adresinden yazılım, http://j.mp/1kSMjjf adresinden güncelleme programını indirelim. İndirdiğimiz rar dosyalarını görebileceğimiz bir yere çıkaralım, Update-Tool klasörünü açalım ve RKBatchTool.exe uygulamasını çalıştıralım.
Açılan programda en üst bölümdeki Fw path yazan yerin sağındaki yanyana üç noktaya basacağız ve yazılımı indirdiğiniz yerdeki Herpa-RK3066.. ile başlayan img dosyasını seçip tamama basacağız ve programda gerekli yerler kendiliğinden dolacaktır.
Şimdi cihazı kapalı haldeyken üstündeki ses kısma(-) ve ses açma(+) tuşuna birlikte basarak usb kablosu ile bilgisayarımıza bağlayabiliriz. Bu işlemi yaptıktan sonra programın alt kısmında bulunan 1 den 8 e kadar kutucuklardan 1 numaralı kutucuk yeşile dönecektir. Son olarak ise en alt kısımda bulunan Upgrade tuşuna basarak işlemi tamamlıyoruz. Yazılım otomatik olarak tabletinize atılacak ve tabletiniz yazılım yüklendikden sonra kendiliğinden açılacaktır.
Not: Kutucuk yeşile dönmez ise Aygıt yöneticisinden USB Device olan cihazın sürücüsünü yükleyiniz. Sürücü dosyalarını Update-Tool>Driver klasörü içerisinde bulabilirsiniz.
İyi eğlenceler.

4 yorum:

 1. Arkadaşlar çok teşekkür ederim. Sayenizde tableti formatlamış bulunmaktayım. Emeğinize yüreğinize sağlık.

  YanıtlayınSil
 2. Tabletin icindeki uygulamaları hafuza kartina nasıl atarız veya root nasıl oluyor teşekkürler

  YanıtlayınSil
 3. 1010ips yazılı dosyayı indirdim fakat rar. dosyasını açarken hata veriyor. Yardımcı olabilir misiniz ?

  YanıtlayınSil
 4. Çok teşekkür ederim sayın Özkan HLV-T1001W tablette sorunsuz çalıştı. Emeğinize yüreğinize sağlık

  YanıtlayınSil