PolyPad 8218 3G Yazılım Yükleme Güncelleme

Merhaba PolyPad kullanıcıları,
8218 3G yazılımı yükleyebilmeniz için öncelikle 
http://j.mp/1dARNtB adresinden Firmware, http://j.mp/1eZEIKz adresinden Güncelleme programını bilgisayarımıza indirip olusturdugumuz bir klasörün içine çıkar diyoruz.
  • MTK- software & upgrade tool>Driver(binary) klasörü içerisindeki klasörü C:\ dizinize kopyalayın ve install.bat dosyasını çalıştırın.
  • Sürücü ile ilgili bir uyarı çıktığında bu sürücüyü yine de yükle butonuna basarak sürücüyü yükleyin. Bu işlemi bir kaç keç tekrar etmeniz gerekecek.
  • Daha sonra MTK- software & upgrade tool>SP_Flash_Tool... klasöründeki Flash_tool.exe dosyasını çalıştırın ve 2. bölümde bulunan Scatter-loading butonuna basarak indirdiğimiz yazılım klasörü içerisindeki MT6577_Android_scatter_emmc.txt dosyasını seçin. Yükleme için gerekli dosyalar programa otomatik olarak eklenecek ve otomatik olarak seçili hale gelecektir.
  • Yukarıda bulunan Download butonuna bastıktan sonra kapalı olduğundan emin olduğunuz cihazı herhangi bir tuşa basmadan usb aracılığı ile bilgisayara bağlayın.
  • Yazılım işlemi otomatik olarka başlayacaktır.

Programa yüklenen bütün dosyaların seçili olduğundan emin olun, aksi takdirde yükleme hata verecektir.
Cihazı bağladığınızda driver yükleme hatası verirse cihaz bilgisayara bağlı reset butonuna bir kere basın yükleme başlayacaktır. 
İyi eğlenceler. 
Not: Yeniden yükleme amaçlıdır. Güncelleme içermez.
Not: Tablet içerisindeki veriler silinir.

0 yorum:

Yorum Gönderme