PolyPad T92 Android 4.4 Yazılım Güncelleme

Merhaba PolyPad kullanıcıları,
T92 için Android 4.4 güncellemesi yayınlanmıştır.
T92 güncellemesini yapabilmeniz için öncelikle 
http://j.mp/1r8g7M6 adresinden Firmware, http://j.mp/1dWDgVn adresinden Güncelleme programını bilgisayarımıza indirip oluşturdugumuz bir klasörün içine çıkar diyoruz.
 • Pad Product Tool klasörü içerisindeki setup.exe dosyasını çalıştırarak uygulamamızı kuruyoruz.
 • Kurulum tamamlandığında uygulamayı açıyoruz. İlk açılışta sizden firmware dosyasını seçmenizi isteyecektir, dosyayı seçmeniz gereken pencere açılmazsa pencerenin orta alt bölümünde büyük gri DOWN butonunun üst kısmında bulunan dönüşümlü okların bulunduğu butona basarak pencereyi açabilirsiniz.
 • Bu pencerede indirdiğimiz ve klasöre çıkardığım firmware klasörü içerisinden jellybean_atm7021a_98v_demo_rgb_sd_demo_140518.fwdosyasını seçin. (Sürümler güncellendikçe dosya adı değişiklik gösterebilir. Genel olarak .fw uzantılı dosyayı seçmemiz gerekmektedir.)
 • Firmware dosyasını seçtikten sonra pencere üzerindeki Replace butonuna basın.
 • Şimdi tableti kapalı iken bilgisayara bağlayın. Eğer otomatik olarak açılmaz ve şarj ikonu çıkarsa açma düğmesine basarak cihazı açabilirsiniz.
 • Cihaz açıldığında program üzerindeki büyük gri DOWN butonu yeşile dönecektir. Buton yeşile döndüğünde DOWN butonuna basın, bu butona bastığında cihaz yazılım yükleme hazır formata geçecektir ve bu süreçte ekranda herhangi bir görüntü olmayacaktır.
 • Bu aşamada sizden sürücü istemesi gerekmektedir. Eğer sizden sürücü istemezse Aygıt Yöneticisinden bilinmeyen aygıtın sürücüsünü yükleyin. İndirdiğiniz ve klasöre çıkardığınız Pad Product Tool klasöründeki Driver klasörü içerisinde sürücüleri bulabilirsiniz.
 • Yazılım yükleme işlemi tamamlandığında tabletinizi kablodan çıkararak reset butonuna bir kere bastığınızda ya da açma kapama tuşuna bir süre basılı tuttuğunuzda cihazınız açılacaktır.
İyi eğlenceler.

Not: Tablet içerisindeki veriler silinir.

7 yorum:

 1. güngelleme yaptım, dokunmatik çalışmıyor nasıl düzeltebilirim?

  YanıtlaSil
 2. güncellemede sorun dokunmatik çalışmıyor

  YanıtlaSil
 3. arkadaşım verdiğin likten 9108 yazılımı iniyor. Yükledim Dokunmatik çalışmıyor ne yapacağız şimdi

  YanıtlaSil