Tabletiniz için Ücretsiz ve İnternetsiz Navigasyon "Here"

Belki Here sizlere bir yerlerden tanıdık gelebilir. Eğer eski telefonunuz son dönemlere ait bir nokia cihaz ise Here navigasyon uygulamasını kesinlikle görmüş olmalısınız.

Android tabletinizde navigasyon özelliğini kullanmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilir uygulama hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Kısa bir süre önce yayınlanan ve kısa sürede Beta aşamasını tamamladıktan sonra bir de ücretsiz olarak dağıtılmaya başlayınca tadından yenmeyecek güzellikte bir navigasyon hizmeti sunmaya başladı diyebiliriz Here uygulaması için

Uygulama hakkında sizlere biraz bilgi verecek olursak; En güzel özelliği tabi ki de çevrimdışı olarak çalışabilmesi bu özellik sayesinde internet bağlantısı gerektirmez yapmanız gereken çevrim dışı harita listesinden kullanmak istediğiniz haritayı indirmek . Biz Türkiye haritasını indirdik ortalama boyutu 630MB civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Diğer bir özelliğimiz ise sesli navigasyon özelliği indireceğiniz ses dosyası ile (uygulama içinden indirebiliyorsunuz) sürüş esnasında sesli olarak yönlendirme alabilirsiniz. Türkçe ses dosyası boyutu yaklaşık 7MB civarı olduğunuda ekleyelim.

Arama özelliği yani gitmek istediğiniz bir yeri bulmak Google ile arama yapmak gibi siz gitmek istediğiniz yeri yazın uygulama size yazmış olduğunuz doğrultuda en doğru seçenekleri bulsum ve seçiminizi yapın.

POİ desteği yani kamu alanları, okullar/ hava alanları , petrol ofisleri gibi yerleri özel arama bölümü ile konum civarı yada istediğiniz bir bölge civarı olarak aratabilirsiniz bu da uygulamanın kullanımını kolaylaştıran bir diğer güzel özellik.

Geldik en güzel özelliklerimizden birisine çevrimiçi tarfik bilgisi desteği sayesinde özellikle İstanbul gibi bir şehirde yaşayan sürücüler için vazgeçilmez bir özellik olacak bu sayede uygulama yoğun olmayan yolları seçerek gitmek istediğinizi yere sizi en hızlı şekilde götürecek.

Temel Özellikler

- Dünya genelinde kullanılabilen adım adım sesli navigasyon hizmeti
- ABD, İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Kanada, Avustralya ve Brezilya dahil 100'den fazla ülke için kaydedip çevrimdışı kullanabileceğiniz haritalar
- 40'tan fazla ülke için gerçek zamanlı trafik ve olay bilgileri
- Binlerce alışveriş merkezi ve hava alanı iç mekan haritaları
- 900'den fazla şehir için toplu ulaşım haritaları, yol tarifleri ve bilgiler
- Sürüş, toplu ulaşım ve yürüyüş seçeneklerini gösteren ve bunları hızla karşılaştırmanızı sağlayan bir rota planlayıcısı
- Kaydedilen yerleriniz tüm cihazlarınızda kullanılabilir, böylece yolculuklarınızı daha kolay planlayabilirsiniz

Uygulamayı indirmek için Google Play Here sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
0 yorum:

Yorum Gönder