INCA RASCH İncelemesi

INCA RASCH 

Bizlere şık bir tasarım sunan INca modeline ait olan Rasch serisi 8" ekranı ile küçük ve büyük ekran arasında kalan kullanıcılara en güzel alternatiflerden birisini sunuyor.

Genellikle ekran ortalarında görmeye alıştığımız ön kameramızı bu model de ekranın sağ üst köşesinde görüyoruz. Farklı bir hava katmak isteyen Rasch bunu başarmış gibi de görünüyor. Arka kameramızda hemen ön kameranın arka bölümünde bulunuyor.

1024*768 Ekran çözünürlüğüne sahip olan tablet 8" bir ekran için uygun çözünürlük diyebiliriz hem batarya hemde görüntü kalitesi dostu.

Çift çekirdekli ve 1.6 Ghz hızında çalışan çekirdeklerine Mali-400 serisi bir ekran kartı destek sağlıyor ayrıca 1 GB Ram kapasitesi olan tabletimiz performans konusunda orta seviye kullanıcılar için yeterli diyebiliriz.

Android 4.1 sürümünü kullandığını da eklemeden yazımızı sonlandırmayalım.

Ayrıca dipnot yaklaşık fiyatı ise 300TL civarında..


1 yorum:

  1. bu tabletten bende 2 tane var biri eşimindi diğeride benim benim tablete yanlışlıkla çay dökulunce ekran beyazlaştı bende eşimin tabletini aldım.aldığım tableti önce fabrika ayarlarına getirdim hemde reset deliğinden resetledim ama şu an tablet açılma ekranında kalıyor. sorunu halletmem için neler yapmam gerekiyor. ha unutmadan uzerine çay dökülen tabletim şu an sorunsuz calışıyor. ssinan16@gmail.com

    YanıtlaSil